KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487402
nr 1248 7402
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. "Beth sover", signerad, -47. Olja på duk, 40x32
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:52:45
15/4 16:39:02
15/4 18:36:45
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg